ЧАРІВНІСТЬ ВАШОЇ ПОСМІШКИ

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ саме НАС?
Кожна стоматологія в Києві гідна особливої уваги і може претендувати на звання кращої стоматології міста. У нашому місті є багато першокласних фахівців і просто «крутих» стоматоло¬гічних клінік різного профі¬лю, рівня і статусу.
Проте, вже 22 роки величезна кількість пацієнтів впевнено об謬рає стоматологічне від¬¬ді¬¬¬¬лення клініки «Велес», і ось чому:
• Перший привід звертатися саме сюди — душевна атмосфера.
• Другий привід — чудові лікарі.
• Третій привід — якісне устаткування.
• Четверте джерело такого опти¬мізму — величезний спектр стоматологічних та інших послуг.
У Медцентрі «Велес» завжди нададуть вам екстрену ЦІЛО¬ДОБОВУ СТОМАТОЛО¬ГІЧНУ ДОПОМОГУ у будь-який час дня і ночі, візьмуться за лікування діточок і ва¬гітних жінок. Видадуть гарантію на всі види робіт.
Сучасна людина пред’являє до себе вельми високі вимоги — вона хоче бути успішною на роботі і в особистому житті, багато подорожувати і при цьому завжди добре виглядати. А щоб бути успішним у всьому, треба насамперед бути здоровим! Ось чому вони звертаються сюди.
І дійсно, за 22 роки свого існування стоматологія Медичного центру «Велес» прийняла більше 45 000 відвідувачів, більшість з яких стали потім постійними клієнтами. Захоплені оди в книзі відгуків говорять самі за себе — це не просто слова вдячності, а справжні історії успіху, прочитавши які, розумієш, що 22 роки клініка працює недаремно. Лікарі клініки люблять свою справу, віддаються їй всією душею, високо цінують довіру, що надається, і завжди доводять почате до кінця.
Прийом в МЦ «Велес» ведуть досвідчені фахівці, які знають свою справу на «від¬мінно». Поодинці кожен з них є вузько¬спеціалізо¬ваним професіоналом високого класу, проте якщо вони стикаються із завданням, що вимагає комплексного рішення, то об’єд¬нуються в команду, яка не знає поразок. Тут не просто усувають локальні проблеми — а борються з причинами їх появи і роблять все можливе для надання медичної допомоги. Тут лікують карієс і проводять ендодонтичне лікування будь-якої складності, вико¬ристо¬вую¬чи сучасні зубозбе-рігаючі методики, ефективно борються з різними захворюваннями пародонту, віднов¬люють ясна.
Ольга Григо¬рівна Старчук: «Я дізналася про цю стоматологію на медичному порталі. Величезне спасибі колективу лікарів! Робота на вищому рівні! Індивідуальний підхід, консультація, особлива увага, дружний колектив. Дуже приємно знаходитися в такій атмосфері! Успіхів вам!»
Лікарі Медцентру «Велес» вважають, що стоматологія — це мистецтво, тому уважно відносяться не лише до функ¬ціональної, але і до естетичної сторони питання. Наші фахівці можуть створити по-справж¬ньому унікальну конструкцію, що не відрізняється від природних зубів, яка служитиме вам вірою і правдою довгі роки. У «Велесі» встановлюють вініри і різні види коронок, а також, відновлюють сколи і тріщини за допомогою композитних матеріалів. Для створення голлівудської посмішки тут також використовують відбі¬лювання і ефективне чищення зубів. А маленьким па¬цієнтам лікують молочні зубки та вчать як доглядати за здоров’ям змалку.
Усенко Наталія: «Вже всією сім’єю лікуємося у «Велесі» і всі в захваті (хоча чоловіки у мене дуже вередливі!). Тут завжди гостинно зустрінуть, запропонують чай, безболісно вилікують, і все це — недорого! Чисто, затишно, професійно! Спасибі!»
Пацієнти цінують лікарів-стоматологів Медцентру «Велес» за які¬сну роботу, першокласний сервіс і небайдуже відношення. У «Велесі» практикують чуйні і, головне, досвідчені фахівці, які закінчили кращі медичні ВУЗи України. Тут усувають каріозні порожнини будь-якої ступені складності, ефективно лікують захворювання ясен, а також прагнуть до останнього зберегти зруйнований зуб, встановивши на нього міцну і красиву конструкцію — пломбу, вкладку або коронку.
Лікарі клініки «Велес» упевнені, що людина не може бути здоровою без здорових зубів! Цей принцип лежить в основі їх роботи. Саме тому тут надають лише якісні стоматологічні послуги, спектр яких практично не обмежений: проводяться всі види лікування зубів, протезування, встановлюються металокерамічні коронки, нейлонові і акрилові протези, займаються виправленням прикусу не лише у дорослих, але і у дітей.
МЕДЦЕНТР «ВЕЛЕС»
з 1.09 по 30.09.2017
ПРОВОДИТЬ АКЦІЇ:
• Полікуй дитину у лікаря-стоматолога та отримай безкоштовно довідку для дитячого садочку та школи
• Зроби дві пломби — отримай у подарунок 50% ЗНИЖКУ на третю пломбу
• Зроби 1 пломбу та отримай 50% ЗНИЖКУ на зняття зубних відкладень
(довідкиза тел.)
Ввічливі і дбайливі адміністратори забезпечать кожному пацієнтові гідний прийом, а лікарі швидко і безболісно проведуть будь-яку, навіть найскладнішу, стоматологічну процедуру.
Що стосується лікарів, то ми знаємо, що Київ багатий на професіоналів, але і «Велес» не відстає – лише висококласні фахівці столиці працюватимуть над тим, щоб зробити вашу посмішку ще привабливішою — адже вона є невід’ємною частиною іміджу мешканця мегаполісу. Лікарі-стоматологи Медцентру «Велес» успішно борються з глибокими каріозними пошкодженнями, ліквідо¬вують пульпіт і періодонтит, максимально зберігаючи при цьому здорові тканини зуба і відновлюючи пошкоджені частини естетичними і на¬дійними пломбами. Лікарі стоматологічного відділення клініки покращують вигляд посмішки за допомогою відбілювання, естетичних вінірів і кера¬мічних коронок, а прикус виправляють за допомогою видимих і невидимих брекет-систем і зручних прозорих кап.
Далеко не всі українці можуть похвалитися здоровими від природи зубами. Але це — не біда! Подарувати вам чарівну посміш¬ку зможуть фахівці-ортодонти та ортопеди Медичного Центру на вул. Ахматової.
Запорука краси зубів — правильний догляд за ними, і йдеться не лише про щоденне чищення за допомогою щітки і пасти, але і про процедуру професійної гігієни порожнини рота, яку необ¬хідно повторювати хоча б раз на півроку.
Чимало уваги в стоматології Медцентру приділяють і захворюванням ясен, їх профілактиці, від якої залежить загальний стан твердих і м’яких тканин. Пацієнтам, які втратили один або де¬кілька зубів, в клініці за¬пропонують установку бюгельних або нейлонових протезів.
КРАСИВІ ЗДОРОВІ ЗУБИ — ЗАПОРУКА УСПІХУ СУЧАСНИХ ЛЮДЕЙ! А залишити їх цілими і неушкодженими допоможуть справ¬ж¬ні професіонали, які працюють в нашій клініці.
Медичний центр «ВЕЛЕС»
Працює без вихідних та свят
вул. Ахматової, 13-в
тел.: 570-28-07, 572-59-97, (063) 058-11-18
Цілодобово УЗД, аналізи крові, медична довідка
та стоматологія.
Можливе лікування у кредит.
Ліц. МОЗУ АЕ №638846 від 02.07.2015 р.