ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНУТЬ Й УКРАЇНЦІ!

ВЕЛИКИЙ ПІСТ — здоров’я ШЛУНКа
Православний піст — це очищення нашого тіла від гріхів духовних та фізичних. Тому під час Великого посту відбувається поєднання духовного та фізичного зцілення людини. В цей час наш організм оновлюється та очищується від важкої їжі, яку ми вживали впродовж зими (м’ясо, ковбаси та інші тваринні білки), а також від духовних хвороб: пияцтва, табакопаління, гордині, заздрощів, ревнощів, жадібності, злості, образ, різних страхів тощо. У ці дні українці намагаються прощати своїх кривдників і утримуватись від лихослів’я та інших гріховних спокус.
Православ’я стверджує, що будь-яке захворювання людини починається від її духовних недоліків. І якщо людина позбавляється цих недоліків, вона одужує. Найкраще православний піст впливає на стан нашого шлунка.
Одним із головних чинників захворювань кишково-шлункового тракту є неправильне харчування: переїдання, порушення режиму харчування та балансу між білками, жирами та вуглеводами, перевага синтетичної їжі над природною.
Захворювання шлунково-кишкового тракту посідають друге місце після ГРВІ за частотою звертання пацієнтів до медичних закладів. Найбільш поширеним захворюванням шлунково-кишкового тракту є гастрит — запалення слизової оболонки шлунка.
Головну роль у розвитку хронічного гастриту відіграє мікроорганізм Helicobacter. Але є й інші поширені причини гастриту. Саме неправильне харчування часто стає причиною захворювань травної системи.
Серед факторів, що сприяють загостренню хро¬нічного гастриту, головне місце відводиться аліментарним факторам. А це — переїдання, нерегулярне харчування, швидкий прийом їжі та її погане пережовування, харчування усухом’ятку, вживання грубої їжі, а також лимонадів, маринадів, солінь, копчених продуктів, гострих приправ, спецій, що подразнюють слизову оболонку шлунка і спричиняють надмірний обсяг виділення соляної кислоти.
Ще велику роль у виникненні гастриту відіграє вживання надмірно гарячої їжі та великої кількості таких напоїв, як міцний чай та кава.
Виникнення захворювань шлунка провокує часте вживання алкоголю та паління цигарок. Хронічний гастрит може виникати також на фоні пе¬ребігу інших захворювань (ендокринних, ниркових та ін.)
У Медичному Центрі «Велес» проводиться гастроскопічне обстеження пацієнтів з колітами, виразковою хворобою, гастритами: на хелікобактер, на рівень кислотності шлункового соку; оглядається поверхня слизової оболонки стравоходу і шлунка.
Проводяться біохімічні аналізи крові, обстеження на пара¬зити, УЗД внутріш¬ніх органів, дуоденальне зондування та гідроколонотерапія.
На обстеження та лікування у Медичний Центр «Велес» приймаються як дорослі, так і діти. З урахуванням отриманих результатів обстежень та дослідження способу харчування пацієнта лікар-гастроентеролог підбирає для кожного правильну, індивідуальну дієту.
Клініка працює з 08:00 до 21:00 щоденно, без вихідних і свят.
Звернутися до Медичного Центру «Велес» можна за тел.: 044-572-59-97, 067-428-63-86, 066-693-99-73 цілодобово.
Ми рятуємо від печії, болів та важкості у животі, здуття, блювоти, нудоти, відрижки, неприємного запаху з рота, діареї, закрепів та інших не¬приєм¬них симптомів.
Духовне та медичне зцілення хвороб кишківника та шлунка, віра в повну перемогу над хворобою, професіоналізм наших лікарів призведе до позитивного медичного та духовного ефекту.
Сподіваємось також, що завершення часу Великого посту не призведе до нехтування своїм здоров’ям у подальшому житті.
Лікар гастроентеролог
ДО СВЯТА ВЕЛИКОДНЯ
Медичний центр «Велес» проводить
АКЦИЮ до 30 04.18
для всіх, хто прийде на консультацию до гастроентеролога, —
УЗД одного органу — 30 грн.
(окрім УЗД серця).
Медичний центр «ВЕЛЕС»
Оздоровчий центр позбавлення хвороб цивілізації
Працює з 8.00 до 21.00 без вихідних
вул. Ахматової, 13-в
Телефонуйте:
МЦ: (044) 572-59-97, (063) 058-11-18,
(067) 428-63-86, (066) 693-99-73
ОЦ: (044) 570-05-51, (063) 053-31-08
Цілодобово УЗД, аналізи крові,
медична довідка та стоматологія.
Можливе лікування у кредит.
Ліц. МОЗУ АЕ №638846 від 02.07.2015 р.