ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ?


Нарешті закінчилася зима з її холодами, малорухомим способом життя, важкою їжею. На порозі — літо!
Оновлення та пробудження символізують весняні православні свята. Зокрема до дня Святої Трійці (у народі — Зелена неділя), яка символізує єдність духу, душі та тіла, українці споконвіку прагнули досягти відчуття гармонії, тобто духовної та фізичної єдності з Богом, розу¬міючи, що саме це є джерелом духовного та фізичного здоров’я.
Проходять роки, і ми з подивом констатуємо, що з віком не молодіємо… І здоров’я не додається… Навіть ті, хто у школі поверхнево вивчав анатомію, починають глибше пізнавати цю науку на собі. Все частіше починаємо замислюватись: чому орга¬нізм раніше працював як годинниковий механізм, а зараз почав давати збій. Що це, як не перші «дзвіночки», що сигна-лізують нам про невірне харчування, різноманітні зловживання, неправильний спосіб життя та неправильні думки?
Так звані «хвороби цивілізації» починають атакувати нас, жителів мегаполісів, особливо після тридцяти. А в сорок нерідко маємо їх вже цілий «букет». Що ж робити?
Дехто сідає на дієту, дехто іде у фітнес-клуб, хтось починає частіше їздити на курорти… Та ба¬гато хто вже знає, що ученими-медиками
в Києві створений Оздоровчий Центр, який так і зветься — ЦЕНТР «ПОЗБАВЛЕННЯ ХВОРОБ ЦИВІЛІЗА¬ЦІЇ». Це справжній міні-курорт, тільки поруч. Їхати за три-дев’ять земель, кидати роботу, сім’ю та справи тепер не потрібно.
Науковці, які створили цей Оздоровчий Центр, стверджують, що існує п’ять головних при¬чин, внаслідок яких виникають всі наші проблеми зі здоров’ям:
• гіподинамія, та її наслідок — гіпоксія
• неправильне харчування,
• стреси,
• різноманітні зловживання,
• забруднене довкілля.
Тому і методи, які долають ці причини, пов’язані з очищенням всього організму, зняттям напруження, покращенням обміну речовин, посиленням кровообігу, стимуляцією захисних сил орга¬нізму.
А для того, щоб оздоровлення стало доступним широким верствам населення, в Центрі «Позбавлення Хвороб Цивілізації» розроблені спеціальні «Сертифікати на знижку», які дають змогу придбати 4-8 процедур за вартістю однієї, дякуючи чому — приділити увагу своєму організму по дуже привабливим цінам.
Унікальна медико-оздоровча база дозволяє не тільки очистити організм, а й обстежитися, пролікуватися та естетично вдосконалити свою зовнішність.
Під час напрочуд приємної банної процедури у кедровій бочці відкриваються всі пори вашої шкіри, завдяки пару з лікарських трав (а не штучних ефірних олій) створюється ефект перебування у лісі, де легені дихають на повну силу. Після кедрової бочки людину тепло закутують та на розігрітому тілі проводять оздоровчий
масаж. Завершується комплекс трав’я¬ним чаюванням. Дія обраного фіточаю спрямована на головну проблему зі здоров’ям конкретної людини (печінку, підшлункову, нирки, нервову систему та ін.)
Дуже цікавим сучасним методом релаксації та лікування є SPA-капсула. Тут відбувається одночасно і гідромасаж, і перлинна ванна (насичення шкіри киснем), і очищення всього організму від токсинів, а також релаксація. В музичній аромакапсулі застосовуються суто природні засоби — ароматерапія, музикотерапія, вода, кисень, кольо¬ротерапія, тепло, промені сонця та лікувальний збір трав. Це справжнісінький курорт у одній кімнаті!
Лікування сіллю — галотерапія — давно відомий метод. Відступають навіть такі загрозливі хвороби цивілізації, як бронхіальна астма, пневмонії, обструктивний бронхіт. Умови соляної печери створює галогенератор, який на¬копичує у повітрі іони солі, які позитивно впливають не тільки на легені, а й на шкіру. Особливо корисна галотерапія для дітей.
Лімфатична система нарівні із серцево-судинною допомагає транспортувати поживні речовини у найвіддаленіші клітинки нашого організму. Ця «транспортна магістраль» сприяє виведенню накопичених продуктів життєдіяльності. Під час лімфодренажу кисень та поживні речовини доходять до кожного органу, а шлаки направляються у лабораторію нашого організму — печінку та нирки, де розщіпляються на атоми та виводяться назовні. Після такої стимуляції кровообігу починають працювати навіть мікрокапіляри, які були спазмовані або забиті шлаками.
Якщо у звичайній сауні для очищення організму вам потрібно перебувати по 20 хвилин декілька разів, і ви ледве витримуєте теплове навантаження, то в інфрачервоній сауні — все навпаки. Всі 30 хвилин ви нормально переносите температуру, але глибоке прогрівання тіла та відкриття пор відбувається з першої хвилини. Це аналог сонячного проміння. Але є одна дуже суттєва відмінність — тут немає шкідливого для людини ультрафіолетового спектру — тільки корисні інфрачервоні промені! За один сеанс інфрачервоної сауни ви можете втратити з потом до 200 грамів шлаків і токсинів, оздоровити суглоби, внутрішні органи, хребет та втратити до 500 грамів ваги.
Недарма деякі клієнти закладу називають його СПА-салоном. Адже тут представлено багато водних процедур. Найбільшим попитом користується водна процедура очищення кишківника – гідроколонотерапія. Проведення 3-х чи 5-ти сеансів раз на півроку гарантує, що у людини проведена профілактика інфаркту, інсульту, радикуліту, геморою та багатьох інших захворювань. Доповнює очищення організму дуоденальне зондування. Адже жовчні кислоти, що не виходять вільно є сильнодіючою отрутою для всіх органів і систем організму людини. Нерідко при зондуванні виявляються лямблії — небезпечні для судин паразити.
Унікальний апарат, що працює в цьому Оздоровчому Центрі — «Детокс» допоможе вивести токсичні продукти, які накопичилися у організмі за багато років. Кольором води він підкаже, який орган най¬більше зашлакований. За 5–10 сеансів «Детоксу» можна звільнити печінку, нирки, шкіру від перенавантаження недоокисленими продуктами.
Дошка Євмінова — здійснює витяжіння вашого хребта, прибирає спазми м’язів, що заважають нормальній інервації як скелетної мускулатури, так і відповідних внутрішніх органів. Заняття проводяться під керів¬ництвом досвідченого інструктора. Зняття блокувань та спазмів відновлює нормальну діяльність організму в цілому. Розробити та «розрухати» суглоби рук та ніг допоможуть тренажери «Орбітрек» та «Велотренажер», германієві наколінники. Саме завдяки фітнес-зоні дозованими дробними навантаженнями по 10–15 вправ вдається вдвічі підсилити бажаний ефект комплексів з оздоровлення та детоксикації.
Бути не тільки здоровим, а й привабливим — мета кожного. Не тільки оздоровчий, а й косметичний ефект має вакуумний пристрій для масажу. Він примушує жити і дихати навіть найменші м’язи, знімає контрактури та блокування, покращує кровообіг. Після 10 сеансів вакуумного масажу виникає відчуття, що зняті «гирі» з ніг, «розправились крила», що можна злетіти від почуття легкості та невагомості.
Роликовий масаж нефритовим камінням глибоко розігріває тіло, а ще — прогріває та зондує печінку, підшлункову залозу, нирки. Має ефект витяжіння хребта, лікувальний ефект променів від розігрітих нефритових каменів, яке ефективно впливає на покращення обміну речовин та функціонування нервової системи.
Китайці кажуть, що секрет здоров’я знаходиться у хребті людини. Саме тут, в отворах між хребцями, проходять судини та нервові корінці, які виконують роль посередників між центральною нервовою системою і органами чи системами організму.
Класичний масаж та мануальна терапія впливає на кожний корінець і нагадує гру на фортепіано, коли фахівець натискає кожну клавішу для отримання певного звуку. Справжню симфонію чи оду здоров’ю виконує масажист центру Павлодар, який володіє багатьма видами оздоровчого та антицелю¬літного масажу.
Відомо всім, що у тих куточках організму, куди не потрапляє з кров’ю кисень, виникають хвороби. Тому, аби не допустити утворення вільних радикалів та недоокислених продуктів, тут працює апарат «Барокамера». За допомогою насичення киснем під тиском люди позбавляються хронічних хвороб, швидко відновлюються після перенесених травм, операцій та психологічних перевтом.
Чудовий вплив на весь організм справляє гідромасажна ванна високого тиску. Кожен сантиметр тіла піддається дренажному масажу під час цієї процедури, що має могутній оздоровчий ефект.
Також можна зробити лазерну епі¬ляцію, позбавитись акне, зморшок, зробити RF-підтяжку шкіри будь-яких зон, чистку обличчя, мезотерапію, воскову епіляцію. Косметолог працює із натуральною косметикою, виготовленою власними руками. Представлені в Центрі також лазерна підтяжка та омолодження. Кавітація та RF-підтяжка зменшить об’єм на 2-3 см за одну процедуру.
Перукар, майстер манікюру допоможуть внести завершуючий акорд у гамму вашого оновлення. Майстри зі штучних вій та татуажу придадуть яскравості вашій зовнішності, а солярій додасть засмаги підтягнутому тілу.
На таку увагу до себе ваш вдячний організм обов’язково відпо¬вість підвищенням тонусу, покращенням настрою, розширенням рухового діапазону. Отримавши заряд від догляду за своїм тілом, шкірою та обличчям, людина починає відчувати зовсім іншу якість життя. Найкраща ознака покращення здоров’я після Оздоровчого Центру «Позбавлення хвороб цивілізації» — поява бажань, відчуття запахів та ароматів, посмішка та привітність, компліменти оточуючих, зникнення агресивності, роздратування та синдрому хронічної втоми.
Всі описані методи та багато інших, представлених Центром «Позбавлення хвороб цивілізації» у комплексному використанні та окремо, сприяють покращенню розумової діяльності, зникненню таких хвороб нашого часу, як цукровий діабет, ожиріння, порушеннь обміну речовин, гіпертонії, хронічної втоми, зниження пам’яті, болів у суглобах та частих простудних захворювань. То ж недарма до Оздоровчого Центру ходять і жінки і чоловіки, молоді і пенсіонери, діти і дорослі у будні та вихідні дні. А дехто вже так і охрестив Оздоровчий Центр курортом ви¬хідного дня.
Бажаючим покращити здоров’я радимо почати з «Абонементу–500», до якого включено аж 20 процедур! В ньому задіяні саме ті процедури, що дозволяють інтенсивно провести очищення та оздоровлення організму з максимальним ефектом. Вартість оздоровлення 100 гривень на день за 4 процедури (!!!) — зовсім не обтяжить гаманець відвідувача.
Ми можемо собі це дозволити! Адже ми цього варті! Стан нашого здоров’я цілковито залежить від нас самих. Про те, як досягти гармонійного і здорового життя розповідається в Біблії, в книзі «Дії Апостолів», глава 1, де розкривається глибинний зміст і велич свята Святої Трійці. Там просто та доступно стверджується істина, що досягнення єдності з Творцем у думках, словах та вчинках дає здоров’я та гармонію у житті кожної людини.
В Oздоровчому центрі «Позбавлення хвороб цивілізації» проводиться АКЦІЯ, присвячена дню Святої Трійці:
Придбай будь-який Абонемент та отримай у подарунок повне комп’ютерне обстеження всього організму на Безкровному Аналізаторі Крові всього за 5 хвилин
! ® Телефон для запису та запитань: 044-570-05-51; 063-053-31-08;
095-603-51-28; 067-844-65-85;
(570-28-07 – цілодобово)