ЯК ЗБІЛЬШИТИ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ

Причина всіх хвороб і ранньої смерті – зашлакованість організму. Неправильне чи надмірне харчування призводить до того, що «ложкою ми самі копаємо собі могилу». З кишечника починається засмічення всіх інших наших органів.
Не кожна людина знає про те, що довжина її кишечника вдесятеро перевищує її зріст. По всій своїй довжині кишечник утворює повороти та складки, і саме тому він з такою легкістю вміщується у нас в животі. Внутрішня стінка кишечника – це справжня лабораторія – вона має ворсинчасту будову.
ЯК ВИНИКАЮТЬ ШЛАКИ?
З роками, враховуючи той факт, що спосіб життя і живлення у нас не ідеальні, «сміття» між ворсинками кишечника та на його вигинах накопичується все більше і більше. Наліт цей бродить, гниє, ущільнюється і утворює калові камені і нарости, які стимулюють розмноження паразитів і глистів та здавлюють сусідні органи. «Забита» товста кишка призводить до таких захворювань, як атеросклероз, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, депресії, порушення сну, імунітету, артрити, артрози, остеохондроз…
ДЕ Ж НАКОПИЧУЮТЬСЯ ТОКСИНИ І ШЛАКИ?
Звичайно ж там, звідки повинні б видалятися, – в кишечнику.
Ось і виходить, що живіт – це «життя», а «кишечник – дорога життя». Між тим на цій дорозі іноді зустрічаються справжні затори крізь скелі – так звані калові камені (копроліти). Виникає погана прохідність кишечника, а це призводить до того, що частина їжі в ньому застоюється, каменіє і ще більше утруднює звільнення.
ЩО ТАКЕ КОПРОЛІТИ?
Копроліти (калові камені) – це щільні утворення, які формуються при закрепах чи малорухомому способі життя у товстій кишці. Камені бувають поодинокі або множинні, в середньому від 5-15 см в діаметрі. Це не просто зайва вага, але і шкідливі речовини. Найбільший копроліт в історії медицини, описаний у науковій літературі, важив 25 кг!!! Копроліти небезпечні також тим, що можуть призвести до гострої кишкової непрохідності.
ЩО ТАКЕ
ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ?
Для спасіння людства науковці створили сучасний, цілком еколо¬гічний апарат для очищення кишечника. Це високотехнологічне медичне устаткування, яке використовується у санаторно-курортних оздоровницях всього світу, сьогодні працює і у Дарницькому районі столиці, в Медичному цен¬трі «Велес». Процедура проводить¬ся
декількома курсами впродовж року за встановленою методикою.
Чудово впливає на самопочуття використання гідроколонотерапії у комплексі з лікувальним масажем, детоксотерапією, інфра¬червоною сауною, фіточаями, SPA-капсулою, озонотерапією, зондуванням печінки, «кукушкою», фітопаросауною, лімфодренажним масажем тощо. Усі ці методи як окремо, так і комплексно з успіхом використовуються в оздоровчому відділенні Медцентру «ВЕЛЕС».
НАЙЧАСТІШІ ОЗНАКИ
ЗАШЛАКОВАНОСТІ
Якщо ви спостерігаєте у себе симптоми, що вказані нижче, слід терміново вжити заходів до очищення свого організму:
– синдром хронічної втоми, дра¬тівливість, порушення сну, слаб¬кість, пітливість, головні болі;
– запальні захворювання;
– захворювання кишечника : спазми, атонія, синдром роздратованого кишечника – закрепи, діарея, дискінезія, дизбакте-ріоз, глистові інвазії, хронічний геморой;
– захворювання печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів;
– порушення роботи імунної системи, алергії;
– ожиріння різного ступеня;
– гінекологічні захворювання та багато інших захворювань.
ЯК ПРОВОДИТЬСЯ
ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ?
Гідроколонотерапія – це найпоширеніший і ефективний безмедикаментозний спосіб очищення кишечника і всього організму. Впродовж усієї процедури (30-40 хв.) через товсту кишку проходить близько 40-60 літрів води, опроміненої ультрафіолетом. За рахунок цього кишечник очищається від слизу, з нього виводиться велика кількість калових мас і каменів, що приліпились до його стінок. Упродовж очищення проводять також спеціальний масаж живота і дихальну гімнастику.
Процедура спрямована на детоксикацію організму, очищення його від алергенів, скорочення об’ємів кишечника за рахунок нормалізації тонусу його стінок.
ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ КАЛОВІ КАМЕНІ?
Величезний нерухомий мішок з відходами, на який перетворюється товста кишка, витісняє зі своїх місць внутрішні органи, підтискає діафрагму, заважаючи правильному процесу дихання, різко скорочує об’єм легенів. Зміщується з місця печінка, підпираються нирки, затискається сечостатева система, знижується імунітет. Здавлення стінок товстого кишечника, а також тривалий контакт калових мас з кишковою стінкою приводять до поганого кровопостачання цієї ділянки, виникнення застою крові і отруєння токсинами.
Перевага гідроколонотерапії полягає в тому, що відбувається очищення не лише просвіту, але і стінок кишечника.
МЕТОД НЕ ШКІДЛИВИЙ,
А КОРИСНИЙ!
Є лікарі, які негативно ставляться до цього методу, стверджуючи, що ним, поряд з токсинами, вимивається корисна мікрофлора – кишкова па¬личка. Але і про це потурбувалися вина¬хідники цього чудового методу. Після процедури пацієнту вводяться живі здорові кишкові бактерії, що оздоровлюють ослаблену токсинами власну флору.
ОБСТЕЖЕННЯ
ПЕРЕД ПРОЦЕДУРОЮ
Гідроколонотерапію не проводять в домашніх умовах. Перед першим сеансом процедури лікарі рекомендують провести УЗД черевної порожнини, ректороманоскопію (огляд товстого кишечника) після того – консультацію проктолога. Це можна зробити тут же, у клініці «Велес».
ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ
У КЛІНІЦІ «ВЕЛЕС» ПРОВОДИТЬСЯ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ ДЛЯ ПАЦІЄНТА
В основному така процедура не доставляє незручностей і здійснюється в положенні лежачи. Комфортне введення і виведення води робиться за допомогою спеціальної системи стерильних трубочок. Очищення кишечника проходить абсолютно безболісно. Час та інтенсивність процедури визначаються індивідуально для кожного пацієнта залежно від клінічного випадку.
ЩО ВІДЧУВАЄ ПАЦІЄНТ
ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ
ГІДОКОЛОНОТЕРАПІЇ?
Вже після першої процедури вага людини зменшується на 6-10 кіло¬грамів, повертається відчуття легкості, нормалізується травлення і сон, підвищується працездатність і опірність імунітету.
Завдяки чистій товстій кишці припиняється процес проникнення в організм шлаків, отрут, гнилі та іншого. Швидко очищується кров. Проте шлаки ще є присутніми в інших органах і клітинах, тому потрібно провести 3–5 таких процедур і подальше послідовне очищення всього організму.
Питаннями по очищенню усіх органів і систем організму на глибокому науковому рівні, а також із застосуванням методів народної медицини саме і займається Оздоровчий центр «Позбавлення хвороб цивілізації» при медичному центрі «Велес».
УВАГА! АКЦІЯ
«ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ
ЗА ОДИН ДЕНЬ»
Акція налічує 10 процедур, справжня ціна всього комплексу — 1428 грн.
Придбати акційний абонемент з 1 по 31 березня 2017 року ви зможете всього за 525 грн. Економія становить 63%, тобто 903 гривні.
Поспішайте! Пасхальні свята і Великий піст не за горами. Всі хочуть допомогти своєму організму очиститися, оновитися і воскреснути!
Тел: 044-570-05-51, 095-603-51-28, 067-884-65-85 (цілодобово: 044-570-28-07).