З ТУРБОТОЮ ПРО НАШИХ БЕРЕГИНЬ

Криза, війна, неспокій… Але кожна жінка знає, що її власне фізичне і психічне здоров’я — це запорука добробуту як власної родини, так і країни. Без перебільшення — все тримається на жінці. А коли чоловіки на передовій, то вона — берегиня тилу.
Від справжніх жінок нерідко можна почути: «За будь-яких обставин я буду робити зачіску, манікюр, педикюр і обов’язково відвідаю свого гінеколога…» І це дуже мудро. Бо жіноча привабливіть та жіноче здоров’я — поняття нерозривні.
Протягом всього свого життя жінка потребує систематичного нагляду гінеколога. Адже біль¬шість жіночих хвороб на ранніх стадіях мають практично безсимптомний перебіг, і тільки фахівець може виявити їх початок.
Медичний центр «Велес», що понад 20 років плідно працює у Дарницькому районі столиці, не стоїть осторонь проблем наших сучасниць. На знак підтримки наших берегинь та з нагоди Дня матері з 21.05 по 21.06.2018р. Медцентр «Велес» проводить акцію — БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА.
Оснащення кабінету гінеколога універсальної клініки «Велес» зорієнтоване на забезпечення пацієнткам максимального комфорту. Завдяки найсучаснішій апаратурі, зокрема відеокольпо¬скопу, відео-УЗД, доплеру, мамо¬графу, лабораторним аналізам, фахівець Медичного центру «Велес» проводить точну діагностику та якісне лікування всього спектру жіночих захворювань, займається плануванням сім’ї, під¬бором контрацептивних засобів, спільно з фахівцями клі¬ніки проводить діагностику і лікування гормональних порушень у жінок різного віку, встановлює причини безпліддя і призначає лікування. Тільки уявіть, скільки нових киян народилося протягом 20 років існування центру, дякуючи турботливим рукам медичних працівників цього закладу!
Всі жінки знають, що починаючи з 18 років і впродовж всього життя необхідно звертатись до гінеколога двічі на рік для повного профілактичного огляду і вчасного виявлення загрозливих симптомів. Це не тільки збереже жіноче здоров’я, але в деяких ви-падках може в прямому розумінні врятувати життя.
Огляд гінеколога буде доречним перед вступом до шлюбу, при появі нового (або зміні) партнера. Це краще робити перед початком інтимних відносин або через 1–2 тижні після — для визначення мікро¬біологічного стану статевих шляхів.
Термінове звернення до гінеколога необхідне при затримці мі¬сячних на 4–10 діб; систематичне — під час вагітності; обов’язкове — протягом місяця після пологів, викидня, аборту, при кровотечі та інших патологічних станах.
Відвідати гінеколога необхідно при: болючих місячних; болях внизу живота і попереку; рясних або незвичних виділеннях, свер-бінні, неприємних відчуттях, набряках статевих органів; кров’яних виділеннях, порушеннях менструального циклу; виділенні кро¬ві після статевого акту, за тиждень до або після місячних, після фізичної напруги або в пе¬ріод клімаксу. Жінка будь-якого віку має прислухатись до свого орга¬нізму, відчувати щонайменші негаразди, не гаяти часу і звертатись до спеціаліста. До речі, дів¬чаткам рекомендовано відвідати гінеколога у разі відсутності місячних вже після 12 років.
Наших жінок дуже зацікавить родзинка цього багатопрофільного закладу — на відміну від звичайних клінік, при Медичному центрі «Велес» створено салон краси та оздоровчий СПА-комплекс, справжній міні-курорт, де кожна жінка може відпочити і душею, і тілом — отримати насолоду від різних видів масажу: лікувального, східного, китайського, вьєтнамського, єгипетського масажу Фараонів, креольського, бамбукового, медового, антицелюлітного, лімфодренажного тощо. Тут можна пройти всі оздоровчі процедури — і в гідромасажній ванні, інфрачервоній сауні, і в кедровій бочці, і в музичній СПА-капсулі, зро¬бити гідроколонотерапію, дуо¬денальне зондування, відвідати солярій, соляну печеру, відчути чарів¬¬ну дію косметологічних масок, скра¬бів, пілінгів, обгортувань та чисток, зробити манікюр, педикюр, зачіску і отримати задоволення від фітнес-занять.
Так, все це дуже корисно і привабливо… — Але чи доступно за ціною? В тому то й справа, що на науково обгрунтовані комплекси процедур можна придбати сертифікати зі знижкою, тому вартість кожної процедури у комплексі виходить зовсім невеликою — від 20-30 гривень. Вибрати сертифікат можна в залежності від призначення лікарів і власних побажань — для схуднення, очищення ор¬ганізму, релаксації, підвищення іму¬нітету… В рамках одного придбаного сертифіката можна, наприклад, пройти масаж, відвідати інфрачервону сауну, зробити гідроколонотерапію, відвідати солярій і т. ін.
Такі сертифікати — чудові подарунки дружинам, мамам, подругам, ча¬рівним колегам по роботі до будь-яких свят та знаменних дат.
Можна з упевненістю сказати, що в Дарницькому районі є місце, де потурбуються і про здоров’я, і про красу, і про моральну підтримку наших таких ніжних, сильних і мужніх берегинь України. У важкий для країни час ми маємо єднатися і допомагати один одному — хто чим може.
Тож, наголошуємо, що з 21 травня по 21 червня 2018 р. у Медичному центрі «Велес» для всіх жінок
триватиме акція: БЕЗКОШТОВНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА.
На протязі дії акції кожна пацієнтка може отримати у лікаря-гінеколога талони на знижку 10% на кольпоскопію, мамографію, УЗД, 121 аналіз крові на безкровному аналізаторі та мазки.
Медичний центр «ВЕЛЕС»
вул. Ахматової, 13-В
тел.: (044) 570-19-08,
570-28-07, 572-59-97,
067-428-63-86, 066-693-99-73
З 8.00 ДО 20.00 БЕЗ ВИХІДНИХ: УЗД, аналізи крові, медична д-відка та стоматологія цілодобово.
Можливе лікування у кредит.
Ліц. МОЗУ АЕ №638846 від 02.07.2015 р.