Зробити кращим світ

Це зовсім легко — зробити світ кращим. Посміхнутись зранку всьому світові, побачити його красу, сонце, небо і квіти. А ще зробити щось самому для його розквіту та благоустрою, може й не таке глобальне й примітне. Як, наприклад, роблять мещканці нашого району Зінаїда Петрівна та Володимир Володимирович, які проживають по вул. Ревуцького, 7. Вони своїми силами висадили кущі та рослини вздовж озера Сонячне та неустанно їх поливають. Відрадно бачити, як завдяки старанням таких небайдужих людей захаращений раніше берег перетворився на зелені квітучі островки, що милують око.
Для деяких людей це зовсім просто — робити щось хороше. Бо це — потреба їхньої души, проява їх любові до світу. Потреба створювати, пестити. Щонайменше — зберігати.
Якби ми всі навчилися хоча б берегти те, що маємо. Це ж зовсім легко — кинути сміття в урну, а не на землю. Це легко і здорово — на¬малювати на сірому бетонному заборі фантастично красивий мурал, а не хаотичні чорні мрачні плями. Поцілувати маленького розбишаку замість шльопнути його. Просто озирнутись навколо и побачити привітний і відкритий до любові світ…