Способи та строки подання громадянами декларації про доходи, отримані в 2016 році

ДПІ в Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році.
Звертаємо увагу на способи та строки подання декларації:
1. Особисто, або через довірену особу – до 01 травня 2017 року. В зв’язку з тим, що 1 та 2 травня є святковими днями, останній день подання декларації – 3 травня 2017 року.
2. Поштовим відправленням. Відправляти документи поштою необхідно не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання. Поштове відправлення надсилається з повідомленням про вручення та описом вкладення.
3. Подання декларації в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати електронний підпис, враховуючі всі умови щодо його отримання, та надіслати електронну декларацію не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.
Для того, щоб подати електронну декларацію потрібно виконати наступні дії:
– отримати електронний цифровий підпис (що треба для того, щоб отримати ЕЦП можна ознайомитись за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor). ЕЦП безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС.
– після отримання ЕЦП пройти авторизацію на офіційному сайті ДФС за допомогою електронного ключа та розпочати роботу.
ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві