Ставки екологічного податку збільшено

Повідомляємо, що пунктами 12-16 розділу І Закону України від 20.12.2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» визначені у нових розмірах і, порівняно з діючими у 2016 році, збільшені на 12 % ставки екологічного податку.
Таким чином, збільшені ставки повинні застосовуватись платниками при обрахуванні податкових зобов’язань за об’єкти оподаткування, що виникли з 1 січня 2017 року.
При цьому, якщо платник податку з початку звітного року не планує здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скидів забруднюючих речовин в водні об’єкти, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву довільної форми про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов’язаний подавати Декларації з екологічного податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.
ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві